Michal Kole

Zakoupí-li si zákazník kondom přímo u prostitutky, je dražší než v obchodě a zároveň kvalitnější?

Nejlepší odpověď
Lucijej

řekla bych, že prostitutky kupují kondomy tam, kde je kupují všichni ostatní

nebo myslíš. že existují profi kondomy pro prostitutky?

Další odpovědi
Elk

Kondomy se dají koupit i u prostitutek? Že by měli u silnice kiosek? To jsem neslyšel…

huxa

Ale notááák, prostitutky jsou dobří podnikatelé, u kterých platíš práci, nikoliv cenu materiálu. To máš tak, jako když ti dojedou montovat optický kabel, zaplatíš jim za práci, nikoliv za optický kabel. Nikdo nepočítá s tím, že od nich koupíš tu optiku a nainstaluješ si ji sám.

iceT

Kondom se u takové ženy nekupuje,taková žena má zásobu kondomů,vzhledem k tomu,že je má jako pracovní pomůcku,jen jí asi nikdo neproplácí.

redy

no když si ho koupíš u tý ženštiny tak je drašší, protože oni mají profikondomy :DD

zjentek

dej si raděj 3 na sebe ..jo a za příplatek získáš cokoli, místo muněk ( filcka) třeba krevety ,)

mosoj

Kondom neplatíš ten je v režii.

Mc Merkurion

otázky o plavání byly aspoň zábavnější,ale abych odpověděl,nebude kvalitnější,asi ani ne lacinější než v obchodě bude to na stejně,poprav­dě,tento problém neznám a ani neřeším,od té doby co jsem se oženil,platím měsíční paušál vždy na berouse a víc mě nezajímá,ale spoleh bych se na něj,přeci jen nebude chtít přijít k pracovnímu úrazu

Awe

Že se zrovna ty ptáš na kondomy…K čemu by ti byl?Kup si klasické nafukovací balónky,jsou i různě barevné a užiješ si s tím více srandy…

honza19hk

kondom u prostitutky nekoupíš. Prostitutka není trafika.