Avatar uživatele
Michal Kole

Zakoupí-li si zákazník kondom přímo u prostitutky, je dražší než v obchodě a zároveň kvalitnější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

řekla bych, že prostitutky kupují kondomy tam, kde je kupují všichni ostatní

nebo myslíš. že existují profi kondomy pro prostitutky?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Kondomy se dají koupit i u prostitutek? Že by měli u silnice kiosek? To jsem neslyšel…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Ale notááák, prostitutky jsou dobří podnikatelé, u kterých platíš práci, nikoliv cenu materiálu. To máš tak, jako když ti dojedou montovat optický kabel, zaplatíš jim za práci, nikoliv za optický kabel. Nikdo nepočítá s tím, že od nich koupíš tu optiku a nainstaluješ si ji sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kondom se u takové ženy nekupuje,taková žena má zásobu kondomů,vzhledem k tomu,že je má jako pracovní pomůcku,jen jí asi nikdo neproplácí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

no když si ho koupíš u tý ženštiny tak je drašší, protože oni mají profikondomy :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

dej si raděj 3 na sebe ..jo a za příplatek získáš cokoli, místo muněk ( filcka) třeba krevety ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kondom neplatíš ten je v režii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

otázky o plavání byly aspoň zábavnější,ale abych odpověděl,nebude kvalitnější,asi ani ne lacinější než v obchodě bude to na stejně,poprav­dě,tento problém neznám a ani neřeším,od té doby co jsem se oženil,platím měsíční paušál vždy na berouse a víc mě nezajímá,ale spoleh bych se na něj,přeci jen nebude chtít přijít k pracovnímu úrazu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Že se zrovna ty ptáš na kondomy…K čemu by ti byl?Kup si klasické nafukovací balónky,jsou i různě barevné a užiješ si s tím více srandy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

kondom u prostitutky nekoupíš. Prostitutka není trafika.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek