johana 56

Zákon o dani z povodní,co bude příště?

Chápu,že pozice lidí v záplavových oblastech není růžová,ale přece nám stále nemohou jen tak přímo ze mzdy nařídit,na co budeme platit.Co dobrovolné sbírky,kterých nebylo málo,kde skončily?

Nejlepší odpověď
anonym

ráda přispěju,ale chtěla bych vědět kolik přispějí naši politici,ti asi nic pro korunu by si nechali koleno vrtat

Další odpovědi
Miroslavst

Na jaře počítejte s tím, že se bude platit sněžná daň to v případě, že bude hodně sněhu. Pokud nebude, tak se bude stejně platit, co kdyby bylo příště.
Pak zemědělcům mokrá daň, kdyby moc pršelo a nebyla úroda, popř. suchá daň, pokud by se naopak nic neurodilo.
Pak by mohla být větrná daň a další.
Jednoho dne příjdu do práce pro výplatu a ještě budu muset doplatit.

aramah

Sto korun mě rozhodně chybět nebude.Je to hrozné co nám ta příroda naděluje,myslím že kdyby se to stalo nám také bychom pomoc přivítali.I když chápu že jsou lidé kterým i ta stokoruna bude chybět.(osobně si myslím že to mají nechat na každém kolik může věnovat)

nabubindes

Kalousek je z..d!

standa

Jen bych chtěl upozornit, že nízkopříjmové skupiny obyvatelstva (cca do 10.000 Kč / měsíčně) stejně žádnou daň z příjmu neplatí, takže snížení slevy na dani o 100 Kč se této skupiny NETÝKÁ.

A pokud bude výše zmíněný poplatník daně uplatňovat daňové zvýhodnění na 1 dítě, tak daň z příjmu nebude platit až do výše měsíční mzdy 14.700 Kč, při dvou dětech se tato hranice posouvá až na 19.500 Kč.

Takže toto opatření, které je ostatně navrhováno pouze na jeden rok, zas tak sociálně necitlivé není.

pondělí

co se divíte ahlavně vy kteří berou vše co je americké,
TAKŽE V USA SE ODVÁDÍ DAŇ Z POHROM A KATASTROF,V KAŽ­DÉM STÁTĚ,KDE TATO NEHODA NASTALA PO DOBU NĚŽ SE VYBERE POTŘEBNÁ ČÁSTKA,
A TO JEDNO PROCENTO Z PRODEJE ZBOŽÍ,TAKŽE ZA KAŽDÝ UTRACENÝ DOLAR,ZAPLATÍ ZÁKAZNÍK JEDEN CENT NA TUTO DAŇ,
A VĚŘTE,ŽE SE NAD TÍM V USA NIKDO NEDIVÍ,
SOLIDARITA JE DŮLEŽÍTÁ PRO DEMOKRATICKÉHO ČLOVĚKA
MY POSTKOMUNISTÉ JEN BREČÍME,......

verka

Myslím, že nejde o tu stovku, ale o ten . princip.

cukrar

ale vy víte ,že to jde pro lidi? Já se domnívám ža na obecní a státní majetek, silnice, mosty a podobně?
kde skončily sbírky, no přeci u potřebným, nebo máte jiné informace?

johana 56

Nebráním se konkrétní pomoci,ale máme stále plnit kapsy politikům?Co by byli bez lidí se mzdou kolem 8 000 kč,kteří také musí zaplatit bydlení a vše,co s tím souvisí a ještě se chtějí najíst?