FikeCZ

Zakladni nebo žadne?

jsem na 8 letem gymnaziu momentalně v 4 třidě…Když ale gymnazium dokončim a na vysokou nepujdu..Mam ukončene i střední vzdělaní nebo jenom zakladni???
Doplňuji:
Jak to myslíž? :D ja vim dnes potřebueješ na vše vysokou školu,,ale ja se na to moc necitim !

Nejlepší odpověď
mosoj

Budeš mít dokončené všeobecné střední vzdělání, ale moc ti to v životě platné nebude.
Doplňuji:
Zaměstnavatelé na toto vzdělání moc neslyší.
Není to žádná kvalifikace.

Další odpovědi
Deli

Předpokládám, že gymnázium úspěšně zakončíš maturitou. Pak budeš mít ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Co se VŠ týká – máš ještě 4 roky před sebou, uvidíš, co dál 🙂

Hlada

Budeš mít ukončené středoškolské vzdělání. Myslím ale, že význam gymnazia postupně roste. V dnešní době člověk za život několikrát změní profesi. Je čím dál tím víc důležitější mít všeobecný přehled a umět se učit a pro to je gymnázium vhodné.

Valky

Asi teď budu zlá…
Ale dneska se na střední školu dostane vážně každý blbec!

WeeBear

Pokud dokončíš osmileté gymnázium maturitní zkouškou (tzn. uděláš ji, nebo úspěšně uděláš reparát), tak máš středoškolské vzdělání. Pokud ji neuděláš napoprvé, ani v opravném termínu, tak máš vzdělání pouze základní,..

lexx

Víš…on dneska ani ten VŠ diplom není zárukou přiněřeného zaměstnání, znám mladé inženýrky pokladní v Tescu, absolventy ekonomie a filosofie taxikáře a dealery kosmetik, doba je doopravdy moc, moc zlá. Bez konexí, známosti jen pracák, nepomohou dva doktoráty. Tu VŠ ale vyzkoušej, za 4–5 let může být jinak a oddálíš nemilou událost nezaměstnanosti.