Základní deska na nokia N82

základní deska na nokia N82 nevíte někdo kde se dá sehnat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já když potřebuji něco s telefonem,tak zajdu do mobilpohotovos­ti,tam ho rovnou i opraví. Jinak samozřejmě koukejte na inzeráty v Annonci apod. Třeba kupte nějaký rozbitý a dejte z toho jeden dohromady.

Další odpovědi
GangstaHelper

Rozhodně ne v opravně, tam se velmi proplatíte. Pokud už nenajdete celý nový náradní díl na Aukru nebo podobném místě, poohlídněte se třeba po telefonu s křáplým displejem (majitelé obvykle popíší, třeba že telefon plně funguje ale jen není dobrý display).