autacek

Zakazuje dnes vláda sex mladistvým i všem dospělým párům, které nežijí pod jednou střechou?

Jak dlouho to jde ještě vydržet?

Odpovědi
Pepa25

Samozřejmě nezakazuje. Nesmí se pouze cestovat mimo okres a vycházet v noci (pod 21:00). Samozřejmě nařídili „omezit na nezbytně nutnou míru kontakty s jinými osobami než se členy domácnosti“ – tzn. když musíš, tak můžeš, ale rychle 😉

Mc Merkurion

… pokud vím, bible zakazuje nesezdaným sex už několik staletí, a nikdo nějak proti ní neprotestuje … taktéž v duch křesťanství činí vláda, takže je vše OK, a chyba je na straně oněch párů …

ten který je

Trp a budeš atamanem.😎

mosoj

Neurážej důchodce. Mnozí zvládnou víc než ty. Každý normální chlap má partnerku a ti si čas a příležitost najdou. Sex nelze zastavit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Dotaz a odpověď na vládu:
Žiji s přítelkyní již několik let, ale každý máme pobyt v jiném okrese. Mohu za ní jet nebo ona za mnou, co případně musím doložit?

To nelze, pokud nepůjde o zajištění nezbytné péče o přítelkyni (např. úraz). Nebo se musíte na dobu 3 týdnu sestěhovat na jedno místo.

Náštěvy rodin ve stejném okresu jsou též zakázány.

Tak že jak to že nezakazuje? Četli jste to vládní nařízení někdo vůbec?

Mc Merkurion

… kdyby žili v posvátném manželství, neměli by ten problém !!! … za to vláda nemůže, když se někteří mohou registrovat, mohou se oni vzít …

Emefej

Sám si odporuješ. Pokud spolu žijete, tak tě nikdo neomezuje. Pokud máte každý jiné bydliště, tak spolu nežijete a máš smůlu.

autacek

@elkon To, že důchodci sex snad sex ke svému životu nepotřebují, neznamená, že by jej nepotřebovaly mladší ročníky. Nebo jsi impotent?

elkon

Normální člověk to nějakou dobu přežije.