david91111

zakaz ryzeni pravni moc

dobry den mel bych takovej dotaz mel jsem zakaz ryzeni pozadal jsem si o pulku a pulka my byla strhnuta tak ze jsem si mohl delat ridicky prukaz soudkine my rekla prihlaste se do auto skoly tak jsem tak udelal ale sou

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nerad kritizuji, jelikož můžeš trpět disgrafií, ale prostě mi to nedá.
To je hrůza. A tací lidé mají jezdit po našich silnicích? Pane bože, ochraňuj nás!!!!
Nejdřív se nauč psát, vyjadřovat a potom dělej řidičák.

Další odpovědi
ReHu

Prosím, napiš dotaz tak, abychom rozumněli, luštit to nebudu.

kropitko

?????

BENYTA

No,je to nářez!
A navíc už je plnoletej!