davestejk

Jaký má smysl zakázat v cestovních autobusech (např. cesta do Chorvatska) prodej (většinou plechovkového) pi­va?

zdravím,
jaký má podle poslanců smysl zakázat v cestovních autobusech (př.cesta do Chorvatsko) prodej (většinou plechovkového) piva???

[Nechápu, co to má společného s kouřením, ale hlavně s požíváním alkoholu v autobuse… Kouřit se už dávno nikde v autobuse nemůže a pít pivo se tam stejně pořád bude…]

Odpovědi
Lukáš Rusek

Kouřit se tam může, ale trošičku jinak :).

Drap

Tím se jen více přiblížíme americké demokracii. Tam si nikdo nedovolí dát si plechovku piva v autobuse. I pokud si autobus pronajmeš, řidič to nedovolí. Hrozilo by mu sebrání licence. Pivo z plechovky se pije pouze ukryté v papírovém sáčku, stejně jako na většině veřejnosti.

dubraro

Po kolika pivech musíš na záchod? Chceš vůbec do toho Chorvatska dojet ještě letos?