roxy52

Zákaz přepisování na disku

Kde můžu tenhle zákaz povolit ??
Když chci odinstalova program,tak mi to hlásí,že mám nejspíš nastavený zákaz přepisování.

Odpovědi
anonym

zákaz přepisu na disku,problém je v tom,že musíte mít účet jako správce PC,pokud ne tak takový účet si musíte vytvořit.Jestliže je správcem PC někdo jinný a má PC zaheslovaný,tak budete potřebovat přístupové heslo.Jinak nový účet-start-ovládací panely-uživatelské účty,zde uvidíte kdo je správcem PC.také záleží na tom,jaký systém máte zda XP,či Vistu nebo windows 7,všude je to trochu jiné.