delam autoskolu mel jsem zakaz ale ten my prominuly ale nenabyl pravni moci a ja jsem jezdel je to problem
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Jo,porušil jsi zákaz,tak na co se vlastně,ptáš?
Na co se to ptáš???
U otázky nebylo diskutováno.
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?
Co nejvíce trápilo mladou generaci v socialismu a normalismu?
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?