hawranek

Zákaz dovozu Švédských kapek

Dnes jsem byla v lékarně s cílem sehnat Švédské kapky, ale bylo mi řečeno, že je zakázáno je dovážet, ale že byl změněn název na Žaludeční hořkou a složení je prakticky stejný. Nevíte, proč je zákaz dovozu? Přitom na některých eshopech jsou k dostání original.

Odpovědi
žolik

Dneska každá lékarna má jinéj sortyment zboží,já je koupila v Lékarně Dr Maxe.

Zdroj: žolík

Maaat

Žaludeční hořká je úplně něco jiného a jenom doplněk stravy, navíc příšerně drahej. Dají se koupit original schweden bitter je to lék a měli by ho mít skoro v každé lékárně,stojí kolem 140 kč za 200ml.