arygnoc

zajtra je piatok 13. plánujete dovolenku?

alebo iné protiopatrenia? (v práci, doma, vo vzťahoch a pod.)

ste poverčiví – pokladáte piatok 13. za nešťastný deň?
veríte i iným poverám (čierna mačka cez cestu, neprechádzať pod rebríkom a pod?)
Doplňuji:
tak ako to dopadlo, čo všetko ste pripísali na vrub piatku 13.?
(doplnené v sobotu 14.)

Nejlepší odpověď
marci1

13. pátek považuji naopak za velmi šťastný den. Zítra máme rodinný sváteční oběd a už se moc těším. Bude super !!! 🙂

Další odpovědi
zzzzz

Já to mám jako šťastný den.
Jsem docela pověrčivá, hlavně věřím, že vše se člověku vrátí.

suaeda

Hm v pátek 13 září jsem před lety dostal povolávací rozkaz na dva roky do neznámé zapadle vísky kams na Valašsko. Ogáři a zejména dcerky tam byli fajn, ale za plotem v kasínu to bylo horší.

To jsem já

Zítra v pátek 13. mám státnice! Pevně doufám, že pro mě bude tento den šťastným 🙂

Rocker

Pro mě je to normální den,jako středa 18.nebo čtvrtek 26.Ráno půjdu do práce,večer se podívám na horor Pátek 13.

zjentek

ach, kéž bych ti tak mohl nějak pomoci ..šest hvězdiček

arygnoc

To jsem já:

držím palčeky.