Bettynka94

Zajšťovací převod vlastnických práv…

Chci zažádat o úvěr na koupi nemovitosti, ale je tam pozn. Zajišťovací převod vlastnických práv k nemovitosti, kvůli této větě prý úvěr mi nelze poskytnout, tak jak mám postupovat dál ?

Nejlepší odpověď
standa

Pokud máte zájem o tento konkrétní dům, na který si hodláte vzít úvěr, tak se musíte dohodnout s prodávajícím, aby učinil nezbytné úkony *), na základě kterých pak bude proveden ´výmaz´ této věty z LV zmiňované nemovitosti.

*) těmi úkony je např. předložení návrhu dohody o převzetí finančního závazku prodávajícího, který má vůči třetí osobě (věřiteli), kterému dal do zástavy svoji nemovitost zmiňovanou formou ´zajišťovacího převodu´…, a tento závazek byste převzal Vy jako kupující.