Jahoda

Zajímavý název, zajímavá příchuť…

Zdravím!

Před malou chvíli jsem se vrátila z obchodu, protože jsem musela něco koupit pro naši očekávanou návštěvu.

Přišla jsem k regálu s pitím a prohlížela si, co všechno tam mají. Chtěla jsem něco extra. Byla jsem skoro u konce, ale nic jsem zatím nevybrala. Až úplně na konci bylo pití s názvem „Letní bouřka“ od značky Rajec. Docela jsem se divila, ale protože jsem byla zvědavá, koupila jsem to. Doma jsem si dala malou sklenku na ochutnání a musím přiznat, že to bylo výborné. Lehká chuť bylinek a krásná vůně…

Moje otázka zní: Kupujete také pití s příchutí bylinek? Já je mám moc ráda – jsou lehké, bez bublinek a příjemné chuti. Zvláště jsem si oblíbila příchuť kaštanu, mateřídoušky a pampelišky.

Také máte bylinkové nápoje v oblibě?

Díky

Nejlepší odpověď
Terryle

Jojo, bylinkové minerálky jsou moc fajn. Celkově ochucené minerálky skoro nekupuju (stejně jako balené nápoje vůbec), ale když už vybírám, tak tyhle dost často vyhrávají.
Já zase kdysi kdesi úplnou náhodou sehnala lipovou Ondrášovku (myslím), byla poslední v regále a byla úžasná. A od té doby jsem ji neviděla už nikde.

Další odpovědi
hanulka11

chutnají mi s příchutí máty a aloe

anonym

Pokud to nemusím macerovat a vařit tak hotové yes.

kropitko

Ano kupuji si je poměrně často, ale „Letní bouřku“ jsem ještě neochutnala.

Jahoda

Děkuji, Kropitko, za odpověď. Letní bouřku vyzkoušejte – opravdu moc dobrá :)

annas

Asi tento nápoj mají jen v určitém marketu. Byla jsem v Albertu, vybírala nějakou vodu, ale nic mimořádného jsem neobjevila.

Jahoda

Annas, je to možné. Já jsem tuto vodu „Letní bouřka“ koupila v Hrušce. Zkuste se poohlédnout tam a možná ji najdete. Je od značky Rajec. Také doporučuji tu příchuť „Kaštan“. Vynikající.

kropitko

Mně nejvíc chutná pampeliška