jakho

zajímavé téma

Andělé. Dočetl jsem se, že se prý dá s nimi navázat kontakt. Tak se ptám, jestli to už není příliš psycho. Ne, vážně udělají o co je požádáte? A jak tedy s nimi komunikovat? Jestli máte zkušenosti sdělte je prosím

Nejlepší odpověď
Majkl95

to jsou hlouposti :D na anděly věří snad jen děti :D

Další odpovědi
anonym

Jsou lidé, kteří na anděly věří. Pochybuji ale, že ti zde na fóru, které má snahu vše bagatelizovat, osoby s vlastním názorem urážet, bude někdo popisovat své zážitky, které existenci andělů potvrzují.
Podívej se na stránky Teta Kateřina a počti si o tématech, která s touto problematikou souvisí.

Mapel

Je to otázka víry. Každý jichápe po svém, ale v podstatě je každý věřící. Já věřím v mou hlavu, která dokáže přemýšlet, v mé ruce, které umí pracovat a v mé přátele, kterí mi pomohou v nesnázích. I to je víra. Anděl je dobrý člověk, který i když tě nezná ti pomůže. Před mnoha lety jsem ztratil komplet doklady a našla je jedna stařenka. Byl to tehdy můj dobrý anděl.
Na nadpřirozené božstva nevěřím.