Adula.57

zajímavé porovnávací otázky

Dobrý den,
znáte nějaké zajímavé porovnávací otázky?
např.: Bílá káva je zdravější než černá. Kůň je rychlejší než tygr?
Doplňuji:
cochee – to není kvůli tomu, ale potřebuju 40 takových vět a už mi došla fantazie… :)

Nejlepší odpověď
bolak

Najdi si na internetu rekordy a porovnávej, třeba jestli dokáže vyvinout větší rychlost Usain Bolt nebo nějaký plemeno psa, který živočich překoná za rok delší vzdálenost, který živočich se dožije déle (slon nebo želva), který živočich má v jednom vrhu více mláďat…atd.

Pak už stačí jen dohledat informace na internetech.

Další odpovědi
mosoj

Opice je chytřejší než člověk.

anonym

Raději opitý než zabitý

cochee

To víš. Já ti je poradím a ty je tu pak budeš pokládat za mě. Nic nebude.

anonym

žádná otázka je lepší než hloupá otázka.