všimli jste si,že když najedete na hvězdičku u otázky,tak se začal
zobrazovat jméno jen toho kdo ji označil jako první? Já vím,je to jedno,ale
nějak moc změn v poslední době,ne??
Doplňuji:
Dlouho to není,už to zase funguje,před chvílí to ukazovalo,jen jedno jméno
i když tam byly třeba tři body. Buď nějaká porucha a nebo mi
blbne comp
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5874 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Klikala jsem na hvězdičky, zkoušela, koukala, ale objevila se mně všechna jména. Dotaz mě překvapil, ale vysvětleno.
Čtu odpověď Panenky i Quentose a jsem z toho jelen.
| 0 Nominace Nahlásit |
Ano všimla jsem si toho Kropítko nedávno myslím si že je to dobré vydět .
QUENTOSI každý není tak rychlý aby si toho všiml hned .
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |