zajímavé otázky

všimli jste si,že když najedete na hvězdičku u otázky,tak se začal zobrazovat jméno jen toho kdo ji označil jako první? Já vím,je to jedno,ale nějak moc změn v poslední době,ne??
Doplňuji:
Dlouho to není,už to zase funguje,před chvílí to ukazovalo,jen jedno jméno i když tam byly třeba tři body. Buď nějaká porucha a nebo mi blbne comp

Nejlepší odpověď
annas

Klikala jsem na hvězdičky, zkoušela, koukala, ale objevila se mně všechna jména. Dotaz mě překvapil, ale vysvětleno.

Čtu odpověď Panenky i Quentose a jsem z toho jelen.

Další odpovědi
quentos

objevená Amerika, to už je tu delší dobu

panenka

Ano všimla jsem si toho Kropítko nedávno myslím si že je to dobré vydět .

QUENTOSI každý není tak rychlý aby si toho všiml hned .