iTRAS

Zajímavé místo jinak?

Jak byste nazvali zajímavé místo jedním slovem? Slovo, které vystihuje jedinečnost místa v rámci jednoho velkého celku? Může se jednat i o básnické vyjádření či cizojazyčné slovo.

Odpovědi
anonym

Nejsi blázen, iTRAS? Jak něco takového můžu nazvat jedním slovem? Na to by mohl odpovědět anglicky hovořící a to tehdy jestli takové slovo existuje. Jinak když jde o otázku z psychologie a to nevím, tak jedno slovo přece neznamená že;
(mě tam bude)
(je tam)
(znám to)
dobře, lépe, cítím se, atd.