Pavel1212

Zajímavé informace k počítačovým součástkám

Potřebuji zjistit zajímavé informace (procesor, kolik Hz, atd.) k těmto pojmům: základní deska, procesor, pevný disk (harddisk), operační paměť, zvuková a grafická karta. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Také je možnost vyhledat. Zadej start-spustit a zde napiš
dxdiag.exe
naběhne ti nástroj, kde je toho také dost napsáno včetně zkoušky grafiky, zvuku atd.

Další odpovědi
Myšák V.

Nebo si nainstaluj program everest.Diagnos­tikuje HW SW.K HD nabízí možnost aktualizace apod

anonym

Já bych kliknul na Vlastnosti na ikonu Počítač. Tam jsou základní informace o počítači.