BEAES

Zajímavá otázka od Anonymního

Je k něčemu mu dávat hvězdičku? Má z toho něco? Vidím, že někdo dává…
Doplňuji:
Jen se ptám, nevím,jak je to s Face.!

Nejlepší odpověď
kropitko

Hvězdičku dá ten komu připadá otázka zajímavá,nevidím důvod proč by otázka od anonyma nemohla být zajímavá.
Doplňuji:
Tak jak píše Bumbes,pokud chcete,tak se Vám to zobrazí na FB,pokud nechcete,tak ne.

Další odpovědi
Bumbes

Označená otázka se mi v profilu zařadí mezi „zajímavé otázky“, automaticky se nasdílí do FB (pokud je sdílení aktivováno).
Doplňuji:
… Jen odpovídám, vím,jak je to s Face.!

kropitko

A nebo podle Vás mám příště obvolat všechny ostatní,jesltli se nehodlají na danou otázku taky odpovědět,aby jste nedostala v tu samou minutu dvě odpovědi najednou??

kropitko

A jestli je to Váš způsob,jak mi vrátit,to jak jsem minule diskutovala s Vagrou,tak Vás jenom upozorňuji na to,že je vidět v jakou dobu byla Vaše otázka doplňena a kdy jsem odpověděla já s Bumbes. Takže z Vaší strany dobrej nápad,ale na prd provedenej.

Dodávám odkaz na diskuzi o které se zmiňuji,kdyby jste si náhodou nemohla vzpomenout.

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/sledujete-ms-ve-fotbale-komu-fandite

P.S. Moje odpověď byla správná,tak nějak na úrovni Vaší otázky.

BEAES

Ten dodatek byl spíše na Kropítko, já neviděla důvod.....

kropitko

Já neviděla důvod Vám odpovídat ohledně FB. Vy jste se ve své otázce nezmínila ani slůvkem o FB, Vás zajímalo,proč tu hvězdičku někdo označí. Pak jste odpověď doplnila v momentě,kdy Bumbes se o FB zmínil ve své odpovědi. Tak hold je Bumbes inteligentnější a umí číst mezi řádky. Takový genius opravdu nejsem. Původně jsem Vám chtěla na tak podivnou otázku odpovědět ještě hůř. Chtěla jsem napsat,že ji někdo označí proto,že se mu líbí,jak je pak žlutá…