Avatar uživatele
anonym

Zajimate se o psychologii. ? " Zkoumate " zname , i nezname lidi ? Nebo treba jen na techto strankach ? 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Andělé, Kerberus, fcoop, anonym před 4642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne,–iv-,nezkoumám lidi,ani v běžném životě ani tady.Někteří se ti „představí“ tak nějak sami.Na to nemusím být psycholog,abych nepoznala,jestli je to člověk inteligentní,který něco ví a zná,nebo mám tu čest srážky s .....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ano, psychologie mne taky zajímá, ale rozhodně to neřeším právě na těchto stránkách 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Psycholog je člověk, který při příchodu krásné ženy, pozoruje ostatní lidi v místnosti.
P.S. iv, oba dobře víme proč jsi tu ty a později i já.
V současné době mám rozsáhlou databázi „zájmových osob“ včetně všech podprahových projevů, která je průběžně doplňována.
Ve dne hraji roli korektního respondenta a po nocích vytěžuji podklady do intervalu cca 10měsíční historie.
Ostatně ty máš přece také 2 své tváře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Neskúmam,
pozorujem ľudí v rôznych situáciách

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Psychologie je ve své podstatě sám život. A život je škola. Neustále se něčemu učíme,poznává­me,získáváme zkušenosti,osobně se rozvíjíme. Je to taková naše psychologie v kostce 🙂
Já sice lidi nezkoumám,ale čím vším procházím,mi dává poznat,pochopit,nau­čit se a seberozvíjet se…
Psychologie mě i zajímá z odborného hlediska,nejraději bych o ní prostudovala vše…
Ale jak jsem psala,psychologie je život sám a „praxí“ se nejvíce naučíme..:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek