Monny

Zajímáte se někdo o pyramidy a Egypt?

Nejlepší odpověď
dudu

Starými civilizacemi jsem přímo zaujat, zejména dějinami Etrusků, Chetitů, Řecka, Sumeru atd. Řadu míst jsme navštívili, např. letos Kartágo a okolí. Budou-li finance a zdravíčko, snad do Egypta poletíme už příští rok.

Další odpovědi
anonym

Nikde a nikdy jsem se nedozvěděl,JAK dokázali ty neuvěřitelnosti tenkrát!! postavit.
A proč. Ony totiž v podstatě nebyly hrobkami.
A co Sfinga? Proč má jinou hlavu?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­gyptsk%C3%A9_py­ramidy

mojitek

myslim,ze skutecnou funkci pyramid a duvodu jejich vznik jme jeste nerozlustili,je tady mnoho nejasnosti..a nejde jen o egyptske pyramidy.
dudu: sestra byla s rodinou letos v Kahire a byli zklamani.Davy turistu,kolony autobusu u pyramid,az pojedete Kahirou(domy,pa­nelaky kde bydli lide)-natocte si to na kameru,stoji to za to :o)

led

Áno, zaujímajú ma už od základnej školy…