Avatar uživatele
IK

Zajímalo by vás, když má někdo v profilu počet podaných otázek a z toho stejný počet zajímavých, přečíst si je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, aramah, Drap před 4443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ano

Ale u mnohých, vzhľadom na blokáciu, to nie je možné. A to je škoda. Myslím, že admini by sa na tom mali zamyslieť.
Nechať zablokovaný kontakt ale príspevky nechať prístupné, zjednoduší sa tým vyhľadávanie. (nie je predsa problém dať do modrej lišty meno uživateľa a nechať si ich vypísať. Ale budú tam len tie novšie a tie staré budú neprístupné.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Ano

Jestli dobře chápu otázku,tak mezi ty „postižené“ patřím.Profil mám veřejný,tak si může každý „studovat“,jak mu libo. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano

Určitě, škoda že to u všech nejde. U některých se mi to zdá až neuvěřitelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ne

Když tu nejsem 2,3dny tak se vracím maximálně o tři stránky na zpět
Jinak mě nezajímá co bylo před xx dny.
Taky je mi jedno kolik kdo má bodů :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanVal

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Mám neveřejný profil a to jen proto že nejsem zvědavá na urážky některých uživatelů.
Kteří nemají odvahu to napsat přímo ale schovávají se za anonymitu.

před 4442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

To je pochopitelné, nevšimla jsem si že je tam jedno tlačítko na skrytí všeho.
Zdá se že nové odvětví nežádoucího zájmu „webový vandalismus“ se jasně vymezuje. Co můžu to zničim.

před 4442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Svojho času som na urážky reagovala, ale len v prípade, že dotyčný/á sa urážlivo správali aj na stránke, odpovedala som im verejne.
Ináč urážky, ak je zaujímavá, prečítam si ju, ale nereagujem a mažem. Z každej informácie i urážlivej možno niečo získať. Minimálne informáciu o pisateľovi.

před 4442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Je zujímavé, že zatiaľ odpovedali len „postihnutí“ s verejnými profilmi

před 4443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Musím priznať, že i ja som ten „prípad“ (rozdiel 3). Ale to bude asi tým, že sa snažím položiť otázku, ktorá je podľa môjho názoru zaujímavá aj pre iných.

před 4443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

Jsi zářná vyjjímka která to nemá soukromé, takže když někoho tvé odpovědi zaujmou, může si přečíst i jaké kladeš zajímavé otázky. To je účel webu. Zajímat se o zajímavé.
Když tam má někdo stejný počet a je soukromý, tak hned po zklamání mě napadne jak je to možné. Ale víc by mě zajímala možnost si to přečíst, protože mi to také pomůže pochopit jak ten člověk myslí…jak mu lépe rozumět.

před 4443 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek