lukas.zmizik

zajímalo by mne, zda se do chlebíčku zakusujete stranou od okurky nebo vajíčka, nebo je to fuk?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já jsem okurkovej a zelnej pytel – takže nejlepší, tj. okurka nakonec:-)

Další odpovědi
Drap

Tak jak to přijde do ruky

iceT

Přijde na to,jestli mám chlebíšek s půlkou vajíčka nebo jen s plátkem vajíčka.Pokud jen plátek,tak jde jako první,pokud mám chlebík s půlkou,tak ta jde nakonec,jako třešinka.

anonym

Vajíčko nakonec !

hanulka11

vajíčko nakonec – okurku strčím rukou do úst

quentos

když mám hlad, je mi to srdečně jedno ;{)> když mám jenom chuť, tak záleží na co – když na vokurku, přednost má strana s vejcem (okurka bude to nejlepší na konec) a navopak ;{)>

opportunity

Veka bývá krájená našikmo – začínám tam, kde je směrem ke mě – více chleba, méně zdobení. A vychází to tak, že vajíčko s okurkou je na druhém konci.

GM

Vajíčko jde první, protože ho nemám ráda, šunku s okurkou si nechám nakonec.

mosoj

Záleží jak je chlebíček velký. Pokud ctí svůj název, tak všechno najednou.
Tělo si to pak přebere.

honza19hk

a když je okurka uprostředa tak od prostředka??? to je blbost. Tak jak to čapnu tak to zbaštím. A okurku vždycky zbaštím jako první protože z chlebíčků ráda padá.

Damiana

Já mám v pojídání chlebíčků takový zlozvyk již od dětství. Tu veku beru jako „tácek“. Takže slupnu okurku, vajíčko, šunku a nějaké ty petržele kadeřavé a „podrážka“ i se salátem (ten úplně na chlebíčku nenávidím) jde slepicím…:-)

Monyszek

Miluju vajíčko, takže začínám jím:)