Avatar uživatele
anonym

Zajímalo by mne

jestli někdo zažil něco podobného.Tedy – skončilo promítání filmu(jsme v kině),ale nikdo nezačal odcházet,všichni seděli,dokud nedoběhl poslední titulek,pak všichni vstali a dost dlouho tleskali.
Já to zažil-Amadeus.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mám stejnou vzpomínku. Nikdy dřiv ani později jsem nezažila něco podobného. Oskarového Amadea jsem v kině viděla dvakrát, mnohem později i v televizi. Situace po skončení filmu stejná, jak jste uvedl – chvíli klid, potom bouchání židlí a nakonec mohutný potlesk. Dojalo mě to.
Doplňuji:
Oprava:
Oscara jsem počeštila. Oscarového Amadea…

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem to zažila když jsem byla s manželem na titaniku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

ja jsem to zazila celkem nedavno (asi pred rokem) na filmu Valčík s Bašírem. Myslim, ze obecenstvo v multikine ani moc nevedelo na co jde. Popcorn prestali chroupat behem prvnich 10minut a na konci by bylo slyset spadnou spendlik. vsichni jsme zirali. a to je to animovane. ovsem podle skutecnych udalosti ve valce na blizkem vychode. sila…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ano, toto jsem zažila, když jsem byla s mým mužem na Titaniku a na Zrůdě. Všichni čekali do úplného konce a poté byl velice dlouhý a hlasitý potlesk. Také mne to dojalo-zvláště u Titaniku. O to více jsem byla potěšena, protože Titanik patří mezi moje nejoblíbenější filmy a doslova ho miluji 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Když jsem bydlela v Plzni tak jsem občas do kina zašla. Chodila jsem vždy v pondělí, kdy tam nebyli ty podivní lidi kteří si tam chodili povídat a chroupat popkorn a pokřikovat (ty chodili většinou v sobotu a v neděli). Prostě v pondělí tam většinou byli návštěvníci co se přišli kouknout na film a nikdo nerušil.

Já ten pocit měla u filmu Let 93. Pak u Zrůdy , Poslední vlak , Bílé peklo . U těchto filmů bylo hrobové ticho, nikdo ale netleskal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek