Zajímalo by mne

Dnes večer je „Kuře“.Nemusím to snad vysvětlovat.Poslali jste,posíláte a příp.budete posílat? A jakou formou?

Nejlepší odpověď
anonym

Večer je kuře? Od oběda mám těstoviny s mákem, nikam to neposílám.

Další odpovědi
annas

Já posílám SSM na zadané číslo.

Miroslavst

A pošle snad někdo něco mě?
A jak víte vy posílači, že to jde na dobrou věc?
Czechraspsind: Dobrý, moc dobrý. Máš palec.

BEAES

Zrovna na KUŘE neposílám, přispívám jiným dětem.

kvikal

přiznávám – trvalo mi docela nějaký čas než mi to došlo … ale bohužel kuře má smůlu – téhle formě posílání darů neholduju a ten pocit, že mám 100% jistotu, že se moje peníze dostanou tam kam mají není nijak silný

Michal

Obávám se posílat na takto propagované věci.Raději přispěju na boj proti rakovině dětí.