Vectrao

Zajímalo by mě, proč Optik odmítá zasadit dioptrická skla napsaná lékařem do obrouček brýlí z Kauflandu a cpe mi obrouč

Nejlepší odpověď
Lucijej

Třeba proto, že brýle z Kauflandu jsou jednorázové a nekvalitní.

Další odpovědi
hanulka11

ví proč to dělá, v těch obyčejných by skla nedržela dobře a neměl byste záruku

mosoj

  1. Určitě budeš chtít záruku !
  2. Jeho práce, je jeho vizitka !

Je tedy jenom na něm, čím bude prezentovat svoji práci a umění.

Bedy

Obroučky u brýlí ze super/hypermarketů zrovna příliš kvalitní nejsou, při pravidelném nošení podle zkušeností kamarádky vydrží tak rok, víc ne.