Avatar uživatele
Alča M.♥

Zajímalo by mě, proč má vždycky nejvíc hlasů odpověď, která vůbec nepradí?

U většiny otázek má nejvíc zvednutých palců odpověď, která odpovídá na něco jiného a né na tu otázku. Proč? Taky vás to štve? Vsadím se, že ne.

Jenom příklad: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pouzivate-vlozky-nebo-tampony
Doplňuji:
Drap: Ta odpověď, co má nejvíc hlasů, že odpovídá na něco jiného. a tak to je skoro všude

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Lidé mohou být například dohodnuti (tyto praktiky jsem objevil na Poradte.cz) nebo lidi ta odpověď zaujala, pobavila,… nebo se lidé mohli jednoduše překliknout…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

to se tak někdy přihodí no, člověk něco blbýho plácne a najednou tam má třicet palců a ani neví jak..

ale jinak chápu tvoje rozčílení, když se na něco zeptáš a ostatní tam píšou samý kraviny, mně to taky dělaj…

určitě sis všimla, že já osobně k těm kravinám vždycky připíšu ještě něco k tématu, aby to tolik nebylo do očí..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Pravděpodobně sis toho nevšimla, ale konkrétně otázka ve tvém odkazu je v sekci aktuality a zábava. Také proto Quentos takto odpověděl – čili považoval otázku ne jako věcnou, ale zábavnou a získal palce ))
Spoustu tazatelů se tady ptá pouze z nudy, na hlouposti, atd., jiní zase díky tomu odpovídají právě tak, aby byly palce. A to mne taky štve )

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nerozumím otízce. V odkaze jsou všechny odpovědi k věci, i když u otázky postrádám, k řemu je dobrá ? A jak by mohla zadavateli pomoci.
Doplňuji:
Asi jsi špatně četla.Nejvíc bodů získal quentos, a odpověděl zcel avyčerpávajícím způsobem, Z jeho odpovědi vyplává, že nepoužívá ani vložky ani tampóny / což bych já osobně předpokládal, a takovou otázku bych ani nepokládal / To že má rád vložky kultůrní přidal jako bonus. Myslím si, ře odpověděl zcela k věci a přesně na to, jak otázka zněla.Proto také zžejmě získal nejvíc palců.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Třeba, že pobaví?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to jsou ty perličky…víš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Alčo M., nejsi tu první den, tak bys už mohla vědět, jak to tu chodí. Tazatelé tu většinou očekávají seriozní odpověď, ale není to tak vždy. Také odpovídající si pletou seriozní stránky s chatem a víc se tu plácá, než vážně odpovídá. Někdy je dobře, že tu je trocha humoru. Ten je určitě lepší než občasné útoky proti sobě navzájem.
Jako tazatelka máš možnost na odpověď, která se Ti nelíbí, nereagovat, a tu, která se ti líbí, ohodnotit nejen palcem, ale třeba i poděkováním do doplnění otázky nebo v rámci diskuze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Alča M.♥

Ale někdo třeba potřebuje nutně (odkaz není zrovna názorná ukázka, ale umíte si představit) poradit, najede si na svou odpověď a už tam má deset odpovědí, ovšem… Neodpovídají na jeho dotaz a prostě jsou k ničemu. Jako a když se to někoho netýká (třeba jako ten můj příklad, hned první odpověď), je lepší už raději neodpovídat, než tu psát kraviny.

před 4199 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek