Zajímalo by mě,proč?

mají někteří lidé a není jich zrovna málo, takovou potřebu sdělovat téměř vše,co se jim honí v hlavě, celému světu.Stačí se chvilku procházet po Netu.Někdy jsou to opravdu bonbónky,takové výkřiky do světlíku.

Nejlepší odpověď
quentos

jsou tací, kteří se zkrátka nemají komu svěřit. Je to pořád lepší, než kdyby to ventilovali činnostmi jako ničení majetku, šikana bezbranných, sprejerství apod.

Další odpovědi
dudu

Kadibudka na jedné stavbě byla opatřena nápisem „zde se ti uleví!“, no a tyto stránky jsou také do určité míry intimní a asi někomu občas poslouží jako prostředek úlevy duševní, aby nebouchly saze. Výhodu mají ti z nás, kteří umějí být chápající i splachovací??

kropitko

asi proto bubco,že je něco štve,něco jim vadí,už vyzkoušeli všechno,nic nezabírá(snaží se upozornit na něco co není v pořádku,ale pořád to nejde)je to takový boj s větrným mlýnem.

annas

Myslím si, že částečně to dělá anonymita. Je pravda, že na jiné servery moc nechodím, ale při nějakém hledání narazím opravdu na tvrdé bonbónky, v nichž se nebere ohled ani na tabuizovaná slova.
Často se i na Odpovědích stane, když se někdo ptá na zkušenosti třeba s léčením apod., že prozradím víc, než bych možná chtěla. I když jde o informace, které může kdokoliv slyšet, žádné intimnosti či pikantnosti ze života.
Někomu se třeba uleví, když se svěří. Nebo chce být středem pozornosti.
Bubco, opět jedna z Vašich zvídavých otázek.

panenka

Možná bubco proto,protože se v tom okamžiku chcou někomu svěřit říct to tak proto to dělají.

Neguš

Myslím,že takoví lidé mají v životě mnoho problémů,které neumí řešit a tato možnost ptát se,jim trochu pomůže.Ovšem ne zase tolik,pokud nepochopí souvislosti.Znamená to najít obecné zákonitosti,ale není to lehké.Život je někdy příliš složitý a hlavně pro ty,kteří se hodně ptají