Janiqua

Zajímalo by mě, kolik peněz průměrně utratí rodina za den.. Když tam budeme počítat, nákupy, sport, koníčky a všechno..

Doplňuji:
4 členná rodina.. 2 dospělí a 2 děti

Odpovědi
huxa

A co takhle jaká rodina? Pokud bys počítala dva dospělí a dvě děti, ceny by byly zhruba od 700Kč do 50'000Kč (neberu extrémy jako miliardáře a bezdomovce).

Questman

A jaká rodina? Česká? Americká? Severokorejská?
Až upřesníš svůj dotaz, bude možné ti odpovědět :)

mosoj

Tak aby vyšli s příjmem nebo vyhlásili osobní bankrot.
Blbější otázka by nebyla ?

petra15

Questman a huxa
tak ten ramec jste uz nastinili a ted muzete uz zacit s nejakou odpovedi,aby se tazatelka neco dozvedela…,taky bych to rada vedela…

huxa

Já také, ovšem řekl jsem že to je velmi relativní, Questman správně dodal, že je rozdíl mezi českou rodinou, americkou rodinou a korejskou.

petra15

…ale tak bych se ji snad zeptala,co delaji jeji rodice,asi neco slysela doma,a podle toho ji to jiz konkretneji zodpovedet…,kdo vi jake starosti si dela…