bobrik

Zajímalo by mě, kdo zažil štěnice v domácnosti? Je to horší jak konec světa. Za totality byl Antrix. Des nevím.

Nejlepší odpověď
venkovan

Dneska odborné firmy na deratizaci. Víc bych se tím nebavil, protože zpravidla je třeba „vykouřit“ celý byt nebo dům.

Další odpovědi
honza19hk

existují firmy nebo můžeš chodit po bytě a šlapat po nich.Ale podle mě se něco na ně vyrábí,ty firmy taky něco použivají,takže se to musí dát koupit .Je to asi levnější než firma,ale firma to udělá odborně a bezpečně.

baghira

V domácnosti ne, v poměrně luxusním moskevském hotelu ano. Nenadělal jsem s tím nic, prostě jsem to přetrpěl.