Gami.Pet

Zajímalo by mě kde zjistím, zda jsou tyto stránky nějak aktualizované pokud jde o jednotlivé zákony (např. ZOK)?

Nevíte někdo, jestli tam nejsou ještě třeba nepozměněné informace :( ? Děkuji.
Doplňuji:
http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/obchodni-korporace/

Nejlepší odpověď
ivzez

Do prosince 2013 se dalo na web Business.center celkem spoléhat,
přestože některé aktualizace prováděl až v průběhu prvního čtvrtletí.
Od března 2014, kdy jsem zjistila, že ještě není aktualizován zákoník
práce, radši chodím na „Zákony pro lidi“ (www.ZakonyPro­Lidi.cz).

Na BusinessCenter je ale dobrá diskuze,
kde lze získat užitečné rady.

Další odpovědi
zzzzz

Nejsem schopna celé jejich stránky projít a kontrolovat jejich aktuálnost:-))
K tomu mají svého admina, obrať se s tímto dotazem na něj:-))

Pokud stránka nepatří orgánu státní správy/samosprávy, tak není povinnost správce publikovat aktuální znění zákonů. Doporučuji hledat zákony na stránkách státní správy.
Doplňuji:
http://aplika­ce.mvcr.cz/sbir­ka-zakonu/SearchRe­sult.aspx?q=2014&ty­peLaw=zakon&what=Rok

Pepa25

Mám docela dobré zkušenosti s uvedeným webem, ale spíš jen orientačně, soukromě. V práci mám k dispozici ASPI …

Gami.Pet

Informace, které byli obsaženy v obchodním zákoníku, který byl zrušen a nahrazen novým občanským zákoníkem už teda vůbec neplatí ano? :) Nemám tam tedy už nic vyhledávat?

ivzez

Obchodní zákoník platil do 31. 12. 2013,
takže v něm už bych nehledala.