Miroslavst

Zajímalo by mě, kde jste?

Možná se mi to jen zdá, ale nějak mi tu chybí společnost lidí, kteří vždy odpovídají. Copak tady dnes nejsou? Nebo je takové horko, že už odpadli?
Kde tedy jsou např. Quentos, Standa, Jahoda, Panenka, Mosoj, Kropítko, Annas, večernice a další?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Tak já tady jsem 🙂 U nás bylo dnes opravdu velké horko, přežila jsem, ale k odpadnutí jsem neměla daleko 🙂 Jsem ráda, že zde mohu být s vámi, protože je to pro mne radost. Narozdíl od toho, že zítra jedu k tomu kožnímu na vyšetření. Doktorů se bojím jako čert kříže, tudíž mám nervy v pr**li. Zítra se ozvu, jak jsem dopadla. Snad dobře. Musíte držet palečky a zmáknu to 🙂

Další odpovědi
mosoj

Jsem zde a věnuji se fotografii a také trochu výdělečné činnosti. Buhužel, odpovědi.cz mně životní úroveň důchodce nezvýší, ale na druhou stranu zase trochu vytříbí slábnoucí mozek, což také není k zahození.
Doplňuji:
Pane jo – tolik přítomných než jsem to dopsal.

quentos

jsem tu ;{)> jen se věnuju větší měrou překládání. Od pátka do neděle tu budu teprve skutečně absentovat…

ReHu

Já jsem ta další, ale teď jsm dorazila juknout.

panenka

Ahoj Mirku už jsem zpět 🙂

annas

Miroslave, potěšilo mě, že jste si všiml mé nepřítomnosti. Nemýlim-li se, psal jste svůj příspěvek kolem půlnoci. Já se už povaluji v posteli a trpím, protože opět nějaký ohleduplný soused se ohřívá tím, že pálí pneumatiky.

Kropítko si po boji o zlato vzala dovolenou.

dagry

Tak já jsem si tento týden opravdu „protrpěla“ odpolední směnu a dnešek byl snad ze všech dnů nejhorší. Na zítřek a další dny jsme si vzala dovolenou, protože opravdu v takových vedrech se nedá normálně pracovat a přemýšlet už vůbec ne. Ikdyž jsem do sebe nalila minimálně 3 l tekutin, mozek byl stejně přehřátý. Takže před chvílí jsem vylezla ze sprchy a teď tu budu trošku ponocovat. Okno mám otevřené a konečně se dá normálně fungovat.

mojitek

… a dalsi? Ted se nas par urazilo :o)

Toruk

Sice nejsem z těch co odpovídají stále…
Dívám se právě na nový film Cvokař (teď mám pauzu)- vynikající. Dlouho jsem byl mrzutý, že nevidím zajímavý film, ale naštěstí se objevil tento, psychologický, s výborným obsazením: Kevin Spacey, Robin Williams… Doporučuji
http://www.csfd­.cz/film/244475-cvokar/

FOG

Vratil jsem se z prace a mezi ovlazovanim v bazenku a kontrolou PC tez griluji kure na rostu na veceri. Ted je u me 6.42 PM.

kropitko

Tady,ty mě nevidíš???? Už minule jsem ti psala,že když se neuvidíme,tak nevadí,že se nahmatáme.....ty jsi nehmatal,viď?????

vecernice

Jsem tady a živá,jenže stále pracující osoba.Mojí přítomností zde si právě užívám docela slušný relax,ale ještě musím odskakovat.Letos byla hnusná zima a já se zařekla,že si pak nebudu stěžovat na teplo a toho se taky držím.Tak že jsem neodpadla a snad ani neodpadnu.