talka

Je znám VZNIK hudby??

U soch a obrazů se může tvořit podle reálií; i literatura se dá snad psát na představě konkrétních slov, ale obdivuji talent skladatelů, který je mi záhadou.

Odpovědi
RyuzakiKate

První věta, která nám byla na hudebce diktována do sešitu, zněla: Nevíme kdy, jak a proč vznikla hudba.
Takže asi tak…
Spolužák k tomu ještě kdysi dodal: „Tak proč se to učíme?“ :)
Ale primitivní hudební nástroje jsou prý známy už z pravěku.

Mc Merkurion

vzhledem k tomu,že ptáci zpívají,bude starší než lidstvo…