Chytracek

Zajímalo by mě, jak máte uložené naušnice. Mám jich přes 100 párů a lámu si hlavu jak je uložit.

Nechci je mít někde v šuplíku. Momentálně je mám navázané na takové té desce, která se používá jako záda při výrobě skříní, ale při mém množství se to začíná zdát jako špatné řešení.

Nejlepší odpověď
kenyrts

A co tohle, to by se Vám nelíbilo ?

Zdroj: http://www.sto­klasa.cz/stojan-otocny-20cm-vyska-47cm-nausnicovy-ii-jakost-x119139

Další odpovědi
uznevim8

Mívala jsem to samé. Pak jsem jednou dostala k narozeninám obrovskou šperkovnici se spousty různě velkých šuplíčků, která má i pásky na zavěšení náušnic.

Džuls

Mne ujo navŕtal do steny také príchytky, na ne mi zavesil dlhú tenkú ,,paličku" ( neviem, ako to presne pomenovať) a na nej ich mám všetky povešané- ako na výstave 🙂

LaDy MuSiC

Moje sestra mněla také mnoho naušnicí a vyřešila to tím, že si nařezala malou desku polystirenu a do ní si je napichovala. To mi přijde jako nejlepší a nejjednodušší řešení a praktické :))))