Davidey

Cim nelevnejsim na trhu muzu dezinfikovat tetonani v prubehu tetovani a hned po nem?

Zajimalo by me cim nelevnejsim na trhu muzu dezinfikovat tetonani v prubehu tetovani a hned ponem.

Nejlepší odpověď
anonym

Buďto solným roztokem (cca 1,5 – 2 dl čisté vody a cca 1 lžíce soli) a nebo antiseptickým mýdlem (bez parfémovýní a barviv), doptej se v lékárně či slušné drogerii (nebo např. – http://www.szo­.cz/cs/dezinfek­ce/?antiseptic­ke-mydlo-peters-doux-1l-peter1 ).
A k ošetření pokožky po desinfekci použij nějaký jemný pleťový olej (opět bez parfemace a barviv), nebo klidně jedlý olej – jen zlehka potřít – nevmasírovávat do kůže.

Další odpovědi
petra15

Urcite más doma francovku nebo vodu po holení, a tak te to nebude stát nic…:-) Lidi jako ty by EU ale dokázali zrujnovat… jsi asi moc ekologický, a to je v rozporu se státními zájmy. A nebo si setrís na Davidsona (Harley).

Dane

Můžeš použít třebas obyčejnou indulonu s protibakteriálním účinkem. Krásně voní a nevysušuje pokožku.

anonym

Petro – pro vlastnictví Harleye je nutné tetování???
😉
Já jen, že nad ním uvažuju (věk už na to, pomalu, snad i mám – a vzhled, pravděpodobně, taky 😉 – ale tattoo ještě ne – a nad tím ani neuvažuju…
Jestli bych se tím pádem (bez tattoo) neměl tedy koukat spíš po http://www.ekolo-kolo.cz/Elektrokolo-Apache-Energy-7-sp-20-bila-2014-d416.htm …
😁

petra15

ano, to elektrokolo je krásné…proc né ? dás ho do auta do kufru-je skládací:-)

anonym

Je určitě krásné (a tichoučké) – ale rozhodně hezké a roztomilé s(v)lečny nezaujme tak, jako burácející TučnejBob – http://www.harley-davidson.com/con­tent/h-d/cs_CZ/home/mo­torcycles/2014-motorcycles/dy­na/fat-bob.html ;-DDD

petra15

tak o svezení na takové nejaké motorce bych zájem nemela…a má to asi nejakou souvislost s tetováním, alkoholem, a co já vím…xD

anonym

Na motorce se nechlastá…
😉
To tetování jsem si od tebe chtěl nechat rozporovat/schvá­lit…
Každopádně – pokud by ti někdo nabízel svezení se (s dotyčným) na tom elektrokole, prchej – tam by šlo minimálně o fyzické zdraví, možná i o život…
😁

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.