dust8

Zajímal by tu vůbec někoho balíček O2 TV HBO a Sport Pack na 2 měsíce jen za 2 Kč?

A pak platit cenu 299,– Kč měsíčně pokud se nezruší.

Odpovědi
elkon

Ne, nepotřebuji. V televizi je to bída i zadarmo, tak za to nebudu ještě platit. Když už něco potřebuji, tak si to najdu někde na webu. Případně pak stáhnu do PC.

Pepa25

Dostal jsem to k nákupu. Také mi to přislo k ničemu, ale děti mě přesvědčily k aktivaci … zrovna hrála Slávie … Uvidím, jak dlouho to necháme.

Kepler

Tak to HBO by šlo, mívají tam dobré filmy a ne každá IPTV ho nabízí, leda za příplatek. Sport je mi u zádele. Ale 300.-/měs je předražené. HBO si můžu připlatit za pár desítek Kč.