pekynka

Zajímá Vás výsledek 2

Doplňuji:
Jen abych Vás uklidnila, je to zřejmě tak, že celé znamínko po excizi pošlou na patolku a teprve pak ho vyšetří, vím, že nervák budete mít do výsledku stejně, ale všechno se vždycky a včas dá řešit. Dopadne to dobře, uvidíte. Jste mladá a Vaše tělo má spoustu obranných mechanismů, které včas zapojí. Vidíte, že na Vás myslíme,sama na to nejste!!!

Nejlepší odpověď
Jahoda

Děkuji Vám Pekynko moc za Vaši podporu i za podporu ostatních. Moc si toho vážím.

Ještě jednou MOC DĚKUJI! 😉