Drap

Zajímá mně, komu připadalo vyjádření V.Klause že studenti jsou paraziti za zábavné? Že to dal z Aktualit do zábavy.

Nejlepší odpověď
annas

Drape, také mně bylo přesunuto několik otázek do zábavy, i když se o zábavě nedalo mluvit.
Když jsem dostala mail, jen jsem zírala. Ta podkategorie je nešťastně pojmenovaná. Ale už to vůbec neřeším. Hlavně že někde otázka je a že nezmizí.

Další odpovědi
anonym

To už se přesouvá i v Anketách a zábavě? Tak to už snad opravdu někdo nezná míru.

dudu

Mám nedávnou podobnou zkušenost a jsem si naprosto jist, že tyto málo pochopitelné rošády provádí administrátor.

mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/501056/Pro­blem.jpg