FlAsh_7

Zajímá dnes ještě někoho blog?

Dobrý den, má v dnešní době ještě cenu rozjíždět na internetu blog, nebo jsou tyto „media“ již mrtvá?

Odpovědi
paul1

Podle mne ne , občas do nich „zabrousím“

nyjono

Někoho jistě ano,jiného vůbec a někoho jiného občas trochu.
To je zase otázka …

anonym

někteří bloggeři produkují velmi kvalitní obsah a těm samozřejmě jejich vlastní doména a vlastní design webu pomáhá se rychleji prosadit a působit osobitou image. Na facebooku naopak publikuje kde kdo, obsah je průměrně nekvalitní, nějakou osobitou image tam nelze očekávat, … jinými slovy blogy jsou stále relevantní pro ty co opravdu mají o čem psát a mají co zajímavého sdělit. Pro ostatní se vyplatí průměrákov facebook, protože tam pro to aby něco napsali nepotřebují sebemenší snahu, jde to samo (a tomu odpovídá často i nízká kvalita obsahu jako takového).

Tak jako tak se to ale vyplatí kombinovat, takže pokud máte svůj vlastní blok, a tam publikujete, má smysl na sociálních sítích publikovat odkazy na jednotlivé články blogu, to je optimální cesta pokud chcete tvořit kvalitní obsah v osobitém pojetí.