Anielle1

Čím prosím zahustit játrovou omáčku, když nemám žádnou mouku?

:(

Nejlepší odpověď
Kepler

Dá se to i potravinářským škrobem typu Amylon. Nebo orestovat hodně cibule a v omáčce provařit, což chuti jen prospěje.

Další odpovědi
aliendrone

Pokud nemáš žádnou vlastní mouku na zahuštění, zkus zahustitt moukou od souseda/ky. ;) :D Jinak jak píše Kepler, jiný název pro škrob je kupříkladu Solamyl. :)

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji se to pole snad už ani jmenovat nemůže) se PÍŠE – překvapivě – OTÁZKA.