Miroslavst

Zahráli byste to?

Zahráli byste to na tu flétnu?
Pokud by na konci flétny v té dírce byla nastrčená cigareta a nezlomil bych si u toho ty prsty nebo nezamotal, tak možná jo.
http://www.you­tube.com/watch?v=aQ­ddAE_-CLI

Nejlepší odpověď
anonym

dívenka šikovná,ale nechceš si přepnout tv na jiný kanál mín nebezpečný?

Další odpovědi
panenka

Pěkné já i když jsem jako malá na flétnu chodila nikdy bych to takto nezahrála.

Rico

krása teda já bych to nedokázal ikdyž jsem ve školce hrál 2 roky na flétnu :D