Avatar uživatele
anonym

Zahlédl někdo prezidenta Zemana?

Na mnoha místech je vyhlášen nouzový stav, tisíce lidí přicházejí o majetek a někteří bohužel i o životy, mnozí nasazují vlastní zdraví
a mnohdy i životy na pomoc jiným, veškeré záchranné složky jsou několik dní v pohotovosti, představitelé státních orgánů řízení řeší krizovou situaci atd.atd.
Bývá dobrým zvykem (a snad i morální povinností) v takových chvílích, kdy obyvatelstvo postižené přírodní (nebo jinou) pohromou podpoří alespoň soucitem hlava národa .
Doplňuji:
jami155: takže vzkázal něco po mluvčí? To je bezva!

http://youtu.be/of­xtThI70FI

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Elk, fcoop, www, anonym, Damiana, Moniccc, anonym, zzzzz, maja49, gagaga před 3970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Viróza? Ale to by bylo laciné.
On se určitě někde,někdy ukáže,někoho pochválí,někoho obšťastní bonmotem........

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/303697-zeman-vyjadril-soucit-s-postizenymi-povodni-a-podekoval-zachranarum.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dle prohlášení namísto plýtvání na vrtulník posílá na pomoc svou hradní stráž – viz zdroj:

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/303798-zeman-vysila-hradni-straz-do-boje-s-povodnemi.html

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, www Nahlásit

Avatar uživatele
LysoňXXX

Pan prezident nejspíš dostal prezidentskou nemoc zvanou viróza..
Doplňuji:
Nebo se vylil společně s Vltavou..

Upravil/a: LysoňXXX

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Ten kdo volil Zemana,má co chtěl,dělá jen ostudu celému národu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

No abych řekla pravdu, tak jsem ráda, že jsem se ho nezahlédla, úplně mi stačilo ho zahlédnout u korunovačních klenotů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Myslíte že těm chudákům vytopeným pomůže když je navštíví prezident a řekne já vás lituji?Vláda uvolnila peníze a okamžitou pomoc starostům obcí A to je velmi důležité a hlavně od Kalouska až neuvěřitelné. No volby se blíží.Vždyť většina cest je uzavřených a plýtvat penězi na vrtulník.Raději ho použít k záchraně lidí.Však on je navštíví ale později až bude trochu klidu.Teď by tam byl lepší psychiatr.
Doplňuji:
Kdo z vás v životě měl virozu tak vypadal tak pěkně jak by šel na ples?

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Tak to teda nezahlédl. Ani jsem neslyšel jeho jakékoli aktivitě…!!!
Možná objímá stromy ve Stromovce a modlí se za naše hříchy a H2O-du v Chrámu sv. Víta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Osobne ne, ale tenkrat jsem videl Klause.. zastavili na poli u hnoje, vyskakala ochranka, zabehl se tam vychcat, naskakali zpet a jeli dal 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To ano,může se stydět,ale fotečka pěkná.Nejprav­děpodobněji to je tak,jak odpovídá LysoňXXX.Nebo,že by zachraňoval Bohdalku?

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No je divný, že se nikde neukázal ani ze záznamu nebo jinak.
Jirkajirka by na lidi poslal psychiatra, ale toho právě potřebuje spíš Zeman. Nějakého takového jako byl doc.Skála u Apolináře.
Postiženým záplavami je nabízena pomoc terénních psychologů.

před 3970 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek