venkovan

Zahlédl jsem v jedné TV reklamě, jak student při hodině sní učitelce bylinky.

Ta ho myslím pozve po škole do kabinetu, a tam jí přinese bylinky nové a začnou se spolu objímat dál reklama končí.
Mám jenom já takový blbý pocit, že tato reklama je silně neetická, respektive je za hranicí morálních pravidel naší společnosti?

Nejlepší odpověď
Jikra

Nejsi sám kdo má takový pocit a zdaleka se nejedná jen o tuhle reklamu.A bude hůř!

Další odpovědi
BENYTA

Zaujmout reklamou je čím dál těžší…
Proto šokující vede…
Opravdu je nemorální, ale koukněte na celou naší společnost, s politiky v čele…

baghira

Pokud je pro vás polibek a objetí mezi dvěma svéprávnými lidmi přiměřeného věku za hranicí morálních pravidel, tak je mi vás docela líto, „chlapi“ :))

MacChill

Naprosto s váma souhlasim chlapy

Ivetka303

Mně se ta reklama nelíbí, je neetická a vulgární.
Ostatní v mém okolí mají různorodé názory – někomu se reklama líbí, někomu ne..

Sea

v reálu by vyhodili učitelku za vztah ke svému studentovi. Mě se například ještě nelíbí reklama na jedničce, kde děti berou dorty a házejí je po sobě, se závěrečným sdělením, že další děti na zlobení čekají.Nevím proč, ale vždycky si vzpomenu na jiné děti-děti v Africe, které trpí hladem a jsem naštvaná na tuhle dortovou reklamu.