odpovídámež

Záhada na netu s cache od Google

Při hledání obsahu inzerátů v archivu jsem objevil velmi zvláštní věc. Google předložil stránku s formulářem který právě někdo vyplnil. Normální zveřejněné inzeráty neobsahují identifikační údaje jako email nebo telefon. Ale stránka z archivu ano! Proboha jak je to možné? http://www.ulo­zisko.sk/584720/Z­ahada_na_netu­.jpg

Jde o to, jakým způsobem robot zachytil vyplněný formulář, po cestě? Nebo vlezl uživateli až do počítače? Funguje to na www.hudebnibazar.cz, představte si, že robot zaznamená váš vyplněný formulář do nějakého úřadu? Vyzkoušejte si to sami, vyhledejte nějakou větu z obrázku a otevřete stránku v archivu.

Odpovědi
helcaify1

A já myslela,že by to tak mělo být. Aby se člověk mohl např. s prodávajícím telefonicky nebo emailem domluvit.. No možná jsem se mýlila ;)