arygnoc

Zadržení Ratha vyvolalo v ČSSD zděšení

No neviem, podľa mňa by to malo vyvolať zdesenie v radoch voličov: "Preboha, koho sme to zvolili?:

A netýka sa to iba Ratha (cítim podobnosť s fonetickým i písaným „rat“), ale politikov vôbec.
Tiež máte pocit, že sú to proste svine nenažrané (mal by som si strážiť tlak, ale TOTO ma teda fakt vytočilo)?

Kde sa títo ľudia (natískajú sa mi omnoho tvrdšie slová) vôbec berú, takíto rathovia, čunkovia a podobní berú?
Doplňuji:
www:

kua, je mi z neho na blvanie a Vy budete tvrdiť, že je jeden z nás?
To snáď nie!
Rozhodne JA nepatrím do jeho spoločnosti. A jemu podobným.
A teda neviem, kde sa pohybujete (žijete) Vy, ale pre mňa je to fakt nepochopiteľné – tí ľudia v sebe nemajú štipku cti, morálky? Všetko len pre prachy? No to sme teda dopadli, už aby bol koniec sveta.

Nejlepší odpověď
www

Žádné zděšení, to jsou jen jejich známé „tanečky“, které nepřekvapí dnes už nikoho, včetně voličů.
Jeden dacan vedle druhého, na zblití ☹.
Jsou to jedni z nás, jenže ti zlatokopové, nazývajícíse „politiky“.
Doplňuji:
Ale vždyť jsem to napsal: „jedni z nás (nebo snad z Marsu?)“, ale ti, co se dali na politiku!
Vždyť tam nemusíš nic umět, nemít odborné školy na to či ono a rozhodovat můžeš o jednotlivcích i celém státu!
Taková je praxe, sis nevšimnul? 😁

Další odpovědi
mosoj

Damiana nejsi sama.

http://www.you­tube.com/watch?v=zDrtUj1­rS78&feature=rel­mfu

anonym

Ary, souhlasím s tebou, že není jeden z nás, jen bych rozlišil zděšení souvěrců, kde se jim náhle vymkla rétorika „čisté ruce“ a opoziční negativismus vůči koalici a oproti tomu spíše znechucení voličů nad pokrytectvím a arogancí.
Za obzvlášť pikantní považuji husarský kousek protikorupční policie, kdy díky tomu, že si vyčíhali „přistižení in flagranti“, mohli využít ústavní výjimky o ztrátě imunity. Největší hulvát zneužívající poslanecké nedotknutelnosti, sám dojel na fígle, jež před tím sám nadužíval.
Na tvou otázku, kde se berou, ti připomenu titul tvého rodáka „Jak chutná moc“ (Ladislav Mňačko). Dnešní psychologie už nezvratně prokázala příčinnou souvislost mezi výší postavení a arogancí moci, která zcela deformuje morální měřítka a charakter. Dokonce produkuje hormony, které ono nekritické opojení podporují s intenzitou drogy. A současně věda zjistila, že tito jedinci jsou mimořádně přitažliví pro ženy.
Doplňuji:
ad jendahun, tentokrát není na místě nabádat ke zdrženlivosti s úsudky. Veřejnost je ovlivňována médii, jenže realita, která dosud nevyplavala na povrch, je daleko horší.

  1. Po delší době skutečně oprávněné zařazení do rubriky „Aktuality“, jindy používáno na kdejaké osobní výlevy, tím spíše, že tu zatím není samostatná sekce „politika“.
  2. Už jsem se zmiňoval, že mám pár kontaktů na poslanecké zákulisí a advokacii v legislativním výboru parlamentu.

Navíc můj bývalý kolega dělá šéfa oddělení přímo v Rathově úřadu a sám administruji jeden z projektů ESF, jehož vyhlašovatelem je právě Středočeský krajský úřad, jehož je Rath hejtmanem, takže s jeho úředníky denně komunikuji.

  1. Z toho, co se pravidelně dovídám, by zlomek pro obyčejného smrtelníka bylo dávno řada let nepodmíněně. Věz, že toto je jen ona pověstná špička ledovce.
  2. I kdyby hypoteticky byla tato kauza nainscenovaná, za jiné nepostižitelné sviňárny, by si to už dávno zasloužil.
  3. Jako politik je odepsanej a míra zkompromitování už překročila jakoukoliv únosnou mez.
  4. Odpoledne mi onen kamarád volal, že už mu zapečetili kancelář a jeho rezignace se stala neodvratnou.

(Kdybych ti poslal do profilu pár kauz, určitě by ti spadly klapky s očí).
Pár doplňujících odkazů níže:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pujde-rath-do-vazby-co-si-myslite
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/267640-rath-se-casto-tvrde-poustel-do-protivniku-kvuli-korupci-ted-sam-skoncil-v-cele.html

anonym

Proč zděšení? Spíš se těším,jak začnou socani určitě mluvit o politické objednávce atd.Naprosto souhlasím s dr.Axlem o přitažlivosti těchto týpků pro ženy-zrovna Rath žije v souběžném vztahu s dvěmi ženami a ani se s tím netají.Zřejmě to budou dost náročné partnerky. A jak to tak vypadá,budou se muset v nastávající době poněkud uskromnit…:D
Doplňuji:
Já jsem jeho partaj rozhodně nevolila.A kupodivu ani jiné, u kterých vyplavaly nějaké korupční skandály.Ale teď uvažuji o pirátech…:D

Damiana

Chápu tvé spravedlivé rozhořčení, ale čím své voliče tito a jim podobní tak okouzlují, že je dobrovolně pustí tak daleko?

Teď jsem pro jistotu prohledala všechny krabice s křuskami. Samý boty! Herdek filek! ☹

david22

… cítim podobnosť s fonetickým i písaným „rat“ ...... to mě dostalo :D :D :D

Děda Louda

Asi si zapomněl podplatit mocenské pojištění.

Kohut57

Rath je malá myška, ale mohla by spustit dominový efekt, hlavně v řadách ODS a pak zpětně ČSSD. Typnul bych to tak na 10 000 význam­nějších úplatků a podvodů . Tento případ mi přišel jak ze Silvestrovské zábavy. Úplně blbý. Ta televizní kampaň proti němu těžce řízená, ale příšerně primitivně. Teď jen nevím jestli náš národ je tak hloupý, že to zbaští i s navijákem, nebo to k něčemu bude dobrý.

jendahun

Myslím že se soudy jste všichni moc rychlí,včetně policie a TN zpravodajství.Od zatčení uběhlo pár hodin a všichni už mají jasno.Neobhajuji ho,ale nějak mi nejde pod nos,že se zachoval jak hlupák a blbec,že se nechal tak blbě přistihnout.Při tom všem se tak nějak zapomíná na průsery a zpronevěry naší slavné pravice.
Doplňuji:
Nějak moc rychle nás začal Lessy ujišťovat,že to není na politickou objednávku a že jsou nestranní.