Galax

Žádost o vrácení peněz z důvodu tří chyb…

Dobrý den, byl jsem reklamovat můj netbook a vyžadoval jsem odstoupení od smlouvy… V reklamačním listu který jsem obdržel je žádost odstoupení od smlouvy z důvodu tří chyb… a prodejce to poslal výrobci… myslíte že mi vrátí peníze???

Nejlepší odpověď
RQLM

myslím, že záleží na době od zkaoupení do teď, kdy jste to byl reklamovat. Při nákupu přes internet byste měl dostat zpět peníze při vrácení zboží do 14 dnů od převzetí.