Žádost o prodloužení smlouvy

Jak napsat žádost o prodloužení smlouvy k najmu bytu ve vlastnictví MHMP?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

no úplně normálně. Napsat žádost o prodloužení nájemní smlouvy. Vaší žádosti může ale taky nemusí být vyhověno.
Nevím jakým právním způsobem byt užíváte, zřejmě nájemní smlouva na dobu určitou. Takže jen podat žádost o prodloužení náj­mu.

Další odpovědi
standa

Jsou situace, kde je vhodnější a taktičtější zvolit OSOBNÍ JEDNÁNÍ.

A problematika BYDLENÍ určitě patří mezi tyto situace…, takže doporučuji si zjistit jméno té správné osoby na správném oddělení magistrátu hlavního města a zde si pak objednat návštěvu.

Na této ´návštěvě´ se určitě dozvíte (nejen to jak formulovat vlastní žádost) řada dalších nezbytných informací, které s vlastní problematikou souvisí…

Hodně štěstí !