zzzzz

žádost o přidání kontaktu

přišla mi žádost o přidání kontaktu, přišlo to jako zpráva jak to potvrdím, že souhlasím, není to jako na Fb.
Doplňuji:
Dr.Axle já jsem asi tak blbá s těch blonďatých vlasů co mám na hlavě, nebo fakt nevím proč. Pochopila jsem, z tvého odkazu, jak zašlu žádost o kontakt, ale furt nechápu, jak ten kontakt odsouhlasím. Tak jsem poslala žádost i tobě, jak na to přijdeš, tak mi to prosím vysvětli, ale jak blondýně. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Názorný postup v nápovědě, viz odkaz:
Doplňuji:
V zásadě to iceT vysvětlila, ale pro sichr, ještě jednou a polopatě:
U otevřených profilů postačuje si otevřít profil dotyčného a kliknout u jeho ikonky na přidat kontakt.
Žádost o přidání kontaktu se vztahuje jen na uzavřené profily, kde sice kliknu stejně, ale teprve se odešle žádost formou zprávy a on ji buď potvrdí nebo zamítne.
V podstatě se jedná o vnitřní poštu umožňující zaslání zpráv přes profil (tedy bez aniž bych znal konkrétní mailovou adresu, toto jen zajistí propojení přes stránky Odpovědí).
Tvá žádost mi skutečně přišla, tak jsem ti cvičně zaslal odezvu, u svého avataru v pravém rohu stránky (samozřejmě pokud jsi přihlášena) máš 3 ikonky, psaníčko= zprávy, (tam máš teď v šedém políčku číslici 1, což znamená, že máš novou zprávu vnitřní pošty), pak je panáček = kontakty a ozubené kolečko = nastavení. Celé to slouží k rychlému přístupu v průběhu listování, aniž by sis musela otevírat vlastní profil.
Zkusím počkat, jak jsi pokročila, případná další navigace v diskuzi, neb tímto právě vyčerpávám poslední šanci na doplnění odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/zasilani-zprav

Další odpovědi
briketka10

zkusila jsem žádat o přidání Hanulku11 a má u profilu pořád takové malé přesýpací hodiny a je tam napsáno " čeká na potvrzení " a vedle pod bodama má už 2 následovníky tak netuším jak to funguje ?
já ten kontakt mám zavřený a nemám tam to zelené + jako ona, požádala jsem ji v jedné diskuzi ať se mě pokusí taky následovat jestli to půjde..
Doplňuji:
ad Dr.Axl Hanulka11 mi tvrdila, že i když mám privátní profil tak mohu mít následovníky já je mít nechci, v nápovědě je jen za podmínky, že bych je musela potvrdit, ona má taky privátní a už má následovníky 2 tak jak to je díky moc za vysvětlení..

iceT

Vy i Hanulka máte privátní profily,proto musíte potvrdit nebo odmítnout žádost.Ve staré verzi,pokud si pamatuju dobře,snad ani nešlo privátního uživatele kontaktovat,ale tím si nejsem jistá.
V tomhle pojetí,pokud potvrdíte žádost,budete mít pořád privátní profil,ale bude vás moci kontaktovat jen ten,komu jste žádost potvrdila.Tím pádem zřejmě asi také bude moci nahlížet na vaše otázky a odpovědi.To je asi tak celé,a myslím,že v podstatě by mělo jít o to,že konverzace mezi uživateli už nebude zprostředkovávat automat nebo kdo tuhle práci dělal dřív.

IK

Nemusí se potvrzovat. Potvrzená je když ji neodmítneš. Jen si to přečteš. Aspoň tak je to u veřejného profilu.

briketka10

zzzzz jak jsi to udělala ??

briketka10

iceT – právě teď mě kontaktovala zzzzz už jsem ji měla jako prvního následovníka a já jsem ji mohla jak říkáš správně odebrat nebo jí poslat, aby si mě přidala k sobě do veřejného profilu..
to bylo na zkoušku tak jsem ji odebrala a následně smazala..
u Hanulky jsem čekala byly tam furt ty hodiny, tak jsem ji taky smazala..

hanulka11

briketko já už nebyla na pc večer a nyní vidím, že jsi 2× žádala 2× jsi to stáhla

iceT

Jeden privátní profil mi právě také potvrdil žádost,ale jak jsem předtím v odpovědi psala,že snad bude vidět ty privátní otázky,tak to není pravda,vidět nejsou,jen si uživatelé mohou mezi sebou psát,je to rozhodně rychlejší než nějaký mejl.