seznamek

žádost o komisionální přezkoušení studenta

Dobrý den, jsem v prvním ročníku na SŠ, bohužel jsem ze zeměpisu na 1. pololetí dostal známku za 5, ačkoliv mi čistá 5 nevychází, měl jsem tam i čtvery, nějakou dvojku ale zkrátka čistá není, průměr jsem měl 4.50, myslíte, že lze v 1. pololetí zažádat o komisionální přezkoušení, a zda li ano, kde najdu formulář ? a do kolika dnů se žádost může podat, děkuji.

Odpovědi
Hamon

A jak jinak by se 4,5 melo zakrouhlit?

Lorrien

Na pololetí se jen doplňuje klasifikace, komisionálky se dělají jen na konci roku, když propadáš. To si ve druhém pololetí spravíš. ;)

panxnotdead

zeměpis? ty si teda flákač.. chápu, když někdo propadá z chemie, fyziky nebo matiky, ale jiné předměty jsou jenom o naučení a kort zeměpis