relux

Žádný kontakt mezipočítačem a iPhonem,všechno mám nainstalované a vůbec nic nereaguje ani se mi nechce nabíjet,co dělat?

Odpovědi
badisko

No moc nechapu otazku..ale pokud mluvis o iphonu ze kdyz ho pripojis k pocitaci a nereaguje ..nebo ho das do zasuvky a nereaguje tak bych tipl ze mas poskozeny kabel …od nabijecky a tedy i k pripojeni k pocitaci …vyzkousej vymenit kabel ..nebo je tady moznost reklamace…

Led_

Pekne pomaly:
1 – nechce nabíjet – z počítača, alebo z nabíjačky?

  • je správne zasunutý kábel-konektor (tj. aj v správnej polohe a na doraz) v iphone, je správne zasuný v počítači (počítač je zapnutý a má fungujúce USB), v nabíjačke ?

ano. je správne, nenabíja – preveriť v servise, reklamovať kábel, iphone

2 – za predpokladu – kábel v poriadku, správne pripojený
 – je správne nainštalovaný ovládací program na pripojenie telefonu v počítači?
A – odinštalujte program,
B – pristúpte k zúfalému kroku – otvorte manuál a
nainštalujte znova a presne podľa pokynov, hlavne kedy má byť pripojený iphone, C – niekedy je najlepšie po inštalácii reštartovať počítač (kvôli zápisom v registroch – windows)
D – usmievajte sa na dobré fungujúce pripojenie